Čas na serveru 14:12:43

Ludmila Jiřincová
Krajina u Domažlic

Id: 316404

Krajina u Domažlic

  •  / Krajina u Domažlic / Ludmila Jiřincová

pastel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na novodobém rámování

zobrazeno: 1409x

Vyvolávací cena: