Čas na serveru 14:27:50

Ludmila Jiřincová
Krajina u Domažlic I.

Id: 54303

Krajina u Domažlic I.

  •  / Krajina u Domažlic I. / Ludmila Jiřincová

pastel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 40 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno 1985, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1402x

Vyvolávací cena:

4 800