Čas na serveru 08:41:10

Ludmila Jiřincová
Kytice

Id: 374102

Kytice

  •  / Kytice / Ludmila Jiřincová

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 31 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 125x

Vyvolávací cena:
2 800

2022,09-1,12,19,48,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu