Čas na serveru 04:05:10

Ludmila Jiřincová
Kytice

Id: 374102

Kytice

  •  / Kytice / Ludmila Jiřincová

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 31 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1328x

Vyvolávací cena:
2 800

10 500