Čas na serveru 07:56:36

Ludmila Jiřincová
Milenci

Id: 8001

Milenci

  •  / Milenci / Ludmila Jiřincová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 26 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2030x

Vyvolávací cena: