Čas na serveru 15:44:37

Ludmila Jiřincová
Perla

Id: 1974

Perla

  •  / Perla / Ludmila Jiřincová
  •  / Perla / Ludmila Jiřincová
  •  / Perla / Ludmila Jiřincová
  •  / Perla / Ludmila Jiřincová

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 25 x 17 cm, signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1947x

Vyvolávací cena:
9 500

14 700