Čas na serveru 13:44:29

Ludmila Jiřincová
Pod horami

Id: 56103

Pod horami

  •  / Pod horami / Ludmila Jiřincová

pastel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 60,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1217x

Vyvolávací cena:

6 800