Čas na serveru 14:20:39

Ludmila Jiřincová
Poklad

Id: 9807

Poklad

  •  / Poklad / Ludmila Jiřincová

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 22 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1232x

Vyvolávací cena:
800

1 615