Čas na serveru 14:05:04

Ludmila Jiřincová
Portrét dívky

Id: 78806

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Ludmila Jiřincová

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1322x

Vyvolávací cena:
800

4 600