Čas na serveru 15:08:59

Ludmila Jiřincová
Rybářská loď

Id: 41008

Rybářská loď

  •  / Rybářská loď / Ludmila Jiřincová

kombinovaná technika/papír, rozměr 33 x 40 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 5214x

Vyvolávací cena:

16 000