Čas na serveru 14:48:23

Ludmila Jiřincová
Skloněná hlava

Id: 1846

Skloněná hlava

  •  / Skloněná hlava / Ludmila Jiřincová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3392x

Vyvolávací cena:

7 500