Čas na serveru 19:52:31

Ludmila Jiřincová
Skloněná hlava

Id: 1846

Skloněná hlava

  •  / Skloněná hlava / Ludmila Jiřincová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 4640x

Vyvolávací cena:

7 500