Čas na serveru 10:08:39

Ludmila Jiřincová
V náručí

Id: 242707

V náručí

  •  / V náručí / Ludmila Jiřincová

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 1986x

Vyvolávací cena:
800