Čas na serveru 00:13:48

Ludmila Jiřincová
Žena

Id: 413508

Žena

  •  / Žena / Ludmila Jiřincová
  •  / Žena / Ludmila Jiřincová
  •  / Žena / Ludmila Jiřincová

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přetřený rám

zobrazeno: 3275x

Vyvolávací cena:
10 500

96 000

Příhozy: 57