Čas na serveru 01:45:10

Ludmila Kaprasová
Kompozice I.

Id: 190438

Kompozice I.

  •  / Kompozice I. / Ludmila Kaprasová

textilní plastika, rozměr 20 x 20 cm, nesignováno, označeno na zadní straně osobní vizitkou autorky, původní stav viz foto

zobrazeno: 1351x

Vyvolávací cena:
800

800

15.5.2019, 22:14:00

9.5.2019 16:15 800 Kč