Čas na serveru 08:08:35

Ludmila Kleinmondová
Kytice gladiol

Id: 450802

Kytice gladiol

  •  / Kytice gladiol / Ludmila Kleinmondová

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7994x

Vyvolávací cena:

10 000