Čas na serveru 12:46:08

Ludmila Pokorná
Ruce

Id: 611

Ruce

  •  / Ruce / Ludmila Pokorná
  •  / Ruce / Ludmila Pokorná
  •  / Ruce / Ludmila Pokorná

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 82 cm, signováno vlevo dole, datováno 1963, původní stav

zobrazeno: 1814x

Vyvolávací cena:

17.10.2013, 20:30:00

26.9.2013 8:43 3 500 Kč