Čas na serveru 12:05:25

Ludvík Barták
Na kraji lesa

Id: 160510

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa / Ludvík Barták

olej/plátno, rozměr 53 x 42 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1627x

Vyvolávací cena:

11 600