Čas na serveru 09:43:50

Ludvík Barták
Na potoce

Id: 129902

Na potoce

  •  / Na potoce / Ludvík Barták
  •  / Na potoce / Ludvík Barták
  •  / Na potoce / Ludvík Barták

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, krakeláž na obraze

zobrazeno: 3294x

Vyvolávací cena: