Čas na serveru 09:14:33

Ludvík Csordák
Alej

Id: 248701

Alej

  •  / Alej / Ludvík Csordák
  •  / Alej / Ludvík Csordák
  •  / Alej / Ludvík Csordák

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Ĺubomíra Podušela, CSc.

zobrazeno: 1872x

Vyvolávací cena:

60 009