Čas na serveru 13:24:46

Ludvík Csordák
Na břehu

Id: 338004

Na břehu

  •  / Na břehu / Ludvík Csordák
  •  / Na břehu / Ludvík Csordák
  •  / Na břehu / Ludvík Csordák

olej/dřevo, rozměr 20 x 27,5 cm, značeno vpravo dole s datací, novodobě rámováno

zobrazeno: 2487x

Vyvolávací cena:

68 000

Příhozy: 67