Čas na serveru 04:09:11

Ludvík Csordák
Osamělý strom

Id: 190001

Osamělý strom

  •  / Osamělý strom / Ludvík Csordák

olej/karton, rozměr 41 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Ĺ. Podušela, CSc.

zobrazeno: 906x

Vyvolávací cena:

17 500