Čas na serveru 03:58:24

Ludvík Csordák
Pasáček ovcí

Id: 209302

Pasáček ovcí

  •  / Pasáček ovcí / Ludvík Csordák

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, datováno, značně poškozený rám, obraz v znečištěném stavu, přiložen znalecký posudek PhDr. L. Podušela, CSc., ve kterém se zmiňuje o neodborném zásahu viz foto

zobrazeno: 5167x

Vyvolávací cena:
8 000

33 882