Čas na serveru 13:41:39

Ludvík Csordák
Zasněžená krajina

Id: 304801

Zasněžená krajina

  •  / Zasněžená krajina / Ludvík Csordák

olej/karton, rozměr 47 x 53 cm, značeno vlevo dole, lehce prohnutý karton, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1862x

Vyvolávací cena:

40 000