Čas na serveru 15:36:27

Ludvík Dobeš
Na potoce

Id: 1572

Na potoce

  •  / Na potoce / Ludvík Dobeš
  •  / Na potoce / Ludvík Dobeš
  •  / Na potoce / Ludvík Dobeš

olej/plátno/karton, rozměr 46,5 x 62 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1879x

Vyvolávací cena:
1 100

1 600