Čas na serveru 23:13:14

Ludvík Dobeš
Veselí tuláci

Id: 170118

Veselí tuláci

  •  / Veselí tuláci / Ludvík Dobeš

olej/lepenka, rozměr 51 x 51 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1560x

Vyvolávací cena:
1 800