Čas na serveru 15:08:21

Ludvík Jelínek
Na tržišti

Id: 1473

Na tržišti

  •  / Na tržišti / Ludvík Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, věnování, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2053x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400