Čas na serveru 17:04:37

Ludvík Jelínek
Tábořiště

Id: 2136

Tábořiště

  •  / Tábořiště / Ludvík Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 18,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 57, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1857x

Vyvolávací cena:
800