Čas na serveru 05:15:07

Ludvík Kohl
Antický chrám

Id: 2047

Antický chrám

  •  / Antický chrám / Ludvík Kohl

nesignováno, olej/dřevo, rozměr 51 x 72 cm, značeno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 2393x

Vyvolávací cena:
160 000

160 000

15.4.2015, 20:48:00

15.4.2015 18:21 160 000 Kč