Čas na serveru 04:22:59

Ludvík Kohl
Interiér chrámu sv. Štěpána ve Vídni

Id: 303201

  •  / Interiér chrámu sv. Štěpána ve Vídni / Ludvík Kohl

olej/plátno, rozměr 76,5 x 60 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, v minulosti odborně restaurováno

zobrazeno: 4370x

Vyvolávací cena:

89 000

Příhozy: 66