Čas na serveru 04:29:53

Ludvík Kohl
Setkání v chrámu

Id: 139927

Setkání v chrámu

  •  / Setkání v chrámu / Ludvík Kohl

olej/plátno, rozměr 76 x 60 cm, signováno monogramem vlevo dole, v minulosti drobně restaurováno, dekorativní dobový rám, posouzeno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 1485x

Vyvolávací cena:
25 000

39 000