Čas na serveru 03:19:20

Ludvík Kohl
Stavení

Id: 437701

Stavení

  •  / Stavení / Ludvík Kohl
  •  / Stavení / Ludvík Kohl
  •  / Stavení / Ludvík Kohl

tužka/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1892x

Vyvolávací cena:

4 100