Ludvík Kohl
Stavení
Id: 437701
tužka/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1840x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
2024,05-1,14,20,29,00
minimální příhoz 100 Kč