Čas na serveru 07:22:53

Ludvík Kohl
V interiéru

Id: 183018

V interiéru

  •  / V interiéru / Ludvík Kohl
  •  / V interiéru / Ludvík Kohl
  •  / V interiéru / Ludvík Kohl

olej/dřevěná deska, rozměr 35,5 x 46 cm, signováno monogramem vlevo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2511x

Vyvolávací cena:
11 000

34 000