Čas na serveru 13:37:19

Ludvík Kuba
Benešov - Karlov

Id: 175301

Benešov - Karlov

  •  / Benešov - Karlov / Ludvík Kuba

olej/plátno, rozměr 48 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, drobné oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu, dílo uvedeno v monografii z roku 1946, str. 153 č. 39 viz foto

zobrazeno: 3732x

Vyvolávací cena:
11 000

42 000