Čas na serveru 03:16:49

Ludvík Kuba
Bouda na zahradě

Id: 35009

Bouda na zahradě

  •  / Bouda na zahradě / Ludvík Kuba

olej/karton, rozměr 28,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 940, oděrky na rámu, původní velmi dobrý stav, obraz je uveden v díle Ludvík Kuba - Malíř z roku 1946, str. 153, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4324x

Vyvolávací cena:
6 000

48 500

Příhozy: 50