Čas na serveru 21:58:57

Ludvík Kuba
Chaloupka

Id: 1795

Chaloupka

  •  / Chaloupka / Ludvík Kuba
  •  / Chaloupka / Ludvík Kuba
  •  / Chaloupka / Ludvík Kuba

akvarel/papír, rozměr 25 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, lehce zašpiněno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2647x

Vyvolávací cena:

1 700