Čas na serveru 12:24:11

Ludvík Kuba
Cincarka v čepinu

Id: 48614

Cincarka v čepinu

  •  / Cincarka v čepinu / Ludvík Kuba

olej/plátno, rozměr 68,5 x 48 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 928, obraz v původním stavu, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítky, obraz je publikován v autorově monografii pod č. 158

zobrazeno: 2795x

Vyvolávací cena:
12 000

29 000