Čas na serveru 03:10:31

Ludvík Kuba
Dívka v ateliéru

Id: 152001

Dívka v ateliéru

  •  / Dívka v ateliéru / Ludvík Kuba

olej/plátno, rozměr 56 x 38 cm, nesignováno, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 2354x

Vyvolávací cena:
6 000

29 000