Čas na serveru 02:41:10

Ludvík Kuba
Krojované děvče

Id: 139904

Krojované děvče

  •  / Krojované děvče / Ludvík Kuba

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 34 x 26 cm, malba v okrajích poškozena, signováno vpravo nahoře, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2407x

Vyvolávací cena:

29 500