Čas na serveru 03:16:03

Ludvík Kuba
Květinové zátiší

Id: 454001

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Ludvík Kuba

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 53 x 37 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 846x

Vyvolávací cena:

24 000