Čas na serveru 03:56:35

Ludvík Kuba
Kytice

Id: 270303

Kytice

  •  / Kytice / Ludvík Kuba
  •  / Kytice / Ludvík Kuba
  •  / Kytice / Ludvík Kuba

olej/karton, rozměr 40 x 49,5 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6213x

Vyvolávací cena:
4 800

46 000

Příhozy: 57