Čas na serveru 02:49:42

Ludvík Kuba
Letní krajina

Id: 128303

Letní krajina

  •  / Letní krajina / Ludvík Kuba

perokresba/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, lokálně vybělený papír, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1826x

Vyvolávací cena:

1 200