Čas na serveru 16:59:04

Ludvík Kuba
Léto u řeky

Id: 308308

Léto u řeky

  •  / Léto u řeky / Ludvík Kuba
  •  / Léto u řeky / Ludvík Kuba
  •  / Léto u řeky / Ludvík Kuba

olej/karton, rozměr 30 x 35 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5875x

Vyvolávací cena:

30 000