Čas na serveru 04:49:51

Ludvík Kuba
Minaret na pobřeží

Id: 1109

Minaret na pobřeží

  •  / Minaret na pobřeží / Ludvík Kuba

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 49 cm, signováno vlevo dole tužkou Kuba, paspartováno, zaskleno, novodobější rámování, původní stav

zobrazeno: 3000x

Vyvolávací cena:

4 400