Čas na serveru 14:39:58

Ludvík Kuba
Most v Libicích u Poděbrad

Id: 222802

Most v Libicích u Poděbrad

  •  / Most v Libicích u Poděbrad / Ludvík Kuba

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 27 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám

zobrazeno: 3114x

Vyvolávací cena:

40 005

Příhozy: 53