Čas na serveru 12:51:03

Ludvík Kuba
Na lavičce

Id: 142803

Na lavičce

  •  / Na lavičce / Ludvík Kuba
  •  / Na lavičce / Ludvík Kuba
  •  / Na lavičce / Ludvík Kuba

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 42 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1722x

Vyvolávací cena:
4 800