Čas na serveru 04:11:19

Ludvík Kuba
Na tržišti

Id: 273404

Na tržišti

  •  / Na tržišti / Ludvík Kuba
  •  / Na tržišti / Ludvík Kuba
  •  / Na tržišti / Ludvík Kuba

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 44,5 x 32 cm, značeno dvakrát vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 8760x

Vyvolávací cena:

29 000