Čas na serveru 06:38:11

Ludvík Kuba
Nad řekou

Id: 181023

Nad řekou

  •  / Nad řekou / Ludvík Kuba
  •  / Nad řekou / Ludvík Kuba
  •  / Nad řekou / Ludvík Kuba

olej/karton, rozměr 26,5 x 32 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1824x

Vyvolávací cena:

18 500