Čas na serveru 03:12:13

Ludvík Kuba
Portrét

Id: 303801

Portrét

  •  / Portrét / Ludvík Kuba
  •  / Portrét / Ludvík Kuba
  •  / Portrét / Ludvík Kuba

olej/plátno, rozměr 75 x 52 cm, značeno vlevo nahoře, datováno, zaskleno, poškozené rámování

zobrazeno: 2835x

Vyvolávací cena:
4 800

13 500