Čas na serveru 02:19:04

Ludvík Kuba
Portrét autorova otce

Id: 158201

Portrét autorova otce

  •  / Portrét autorova otce / Ludvík Kuba

uhlový pastel/papír, rozměr ve výřezu 51 x 36 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 1799x

Vyvolávací cena:

12 500