Čas na serveru 08:43:39

Ludvík Kuba
Portrét muže a Portrét ženy

Id: 220305

Portrét muže a Portrét ženy

  •  / Portrét muže a Portrét ženy / Ludvík Kuba

konvolut dvou kusů, akvarel/papír, rozměr ve výřezu každého 39,5 x 29,5 cm, každý značen, datován 92, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto, majitel získal od syna autora

zobrazeno: 705x

Vyvolávací cena:

25 000