Čas na serveru 15:01:09

Ludvík Kuba
Rozkvetlá zahrada

Id: 220307

Rozkvetlá zahrada

  •  / Rozkvetlá zahrada / Ludvík Kuba

olej/plátno/lepenka, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4535x

Vyvolávací cena:

100 000

Příhozy: 106